Bażanowice, Cieszyńska 1E
Bażanowice
przejdź do:
oddział SKOCZÓW

BEST AUTOTECHPOLAND sp z.o.o.

BEST AUTOTECH POLAND sp z o.o.
Baner kariera

Formularz kontaktowy

Informacja o przetwarzaniu danych

Informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych, które zostały podane w formularzu kontaktowym jest Best Autotech Sp. z o.o. z siedzibą w Skoczowie (43-430), ul. Górecka 63, Skoczów- zwana dalej „Best Autotech”.

Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pod adresem e-mail: iod@bestautotech.pl

Ponadto, informujemy, że:

  • Dane osobowe będą przetwarzane przez Best Autotech w celu przekazania odpowiedzi na Państwa pytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu polegającego na możliwości przekazania odpowiedzi na pytanie dotyczące działalności gospodarczej (w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
  • Dane osobowe będą przetwarzane w okresie utrzymywania naszych bieżących relacji związanych ze złożonym zapytaniem.
  • Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.
  • Odbiorcami danych są: nasi dostawcy, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, np. usługi IT (dostawca serwera, podmioty świadczące usługi wsparcia technicznego dla oprogramowania w którym przechowywane są dane osobowe), usługi ochrony osób i mienia, firmy kurierskie i operatorzy pocztowi, podmioty świadczące usługi archiwizacyjne. Ww. podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z nami i tylko zgodnie z naszymi poleceniami.
  • Dodatkowo, przysługuje Państwu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku, gdy Państwo uznają, iż przetwarzanie ich danych osobowych przez Best Autotech narusza przepisy RODO.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu uzyskania odpowiedzi na pytanie.
  • Dane udostępnione przez Państwa nie będą podlegały profilowaniu.
  • Best Autotech nie ma zamiaru przekazywać Państwa danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
* Pola obowiązkowe
przejdź do strony głównej

Kontakt

Best Autotech
ul. Cieszyńska 1E
43-440  Bażanowice
rozwiń mapę